Aplikācija "Avon pavasaris" pieejama visiem sociālā tīkla Draugiem.lv reģistrētiem lietotājiem, kas seko Avon lapai (www.draugiem.lv/avon). Autorizējoties aplikācijai, ikviens lietotājs dod atļauju savu profila datu piekļuvei.

Autorizējoties aplikācijai, ikviens lietotājs piedalās balvu izlozē. Balvu fonds sastāv no 10 ziedu pušķiem un 10 Avon smaržām Only Imagine. Balvu komplekti tiek piešķirti 10 cilvēkiem pēc nejaušības principa. Informācija par laimētājiem tiks publicēta lapas jaunumu sadaļā.

Balvu saņemšana:
Lai saņemtu informāciju par balvas saņemšanu, uzvarētājam jāsazinās ar konkursa organizētāju pa e-pastu we@alphabaltic.lv. Balvas tiek nosūtītas Rīgas pilsētas robežās, izmantojot kurjera pakalpojumus.

Mūsu atbildība:
Mēs, spēles organizētāji, nevaram būt atbildīgi par trešo pušu (piemēram, Draugiem.lv) neveiksmīgām darbībām vai tehniskām kļūmēm, kuru dēļ tev nav izdevies piedalīties balvu izcīņā. Mēs arī neatbildam par jebkuras personas jebkuriem izdevumiem, kas saistīti ar balvas saņemšanu.

Organizētāji:
Aplikācijas "Avon pavasaris" pasūtītājs ir SIA "AVON Cosmetics" (uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40003464204, juridiskā adrese: Cēsu 31, k.3, Rīga, LV-1012, Latvija). Spēles organizētājs ir SIA "Alpha Baltic" (uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40003309127, juridiskā adrese: Stabu iela 19, Rīga, LV-1011, Latvija). Uzdot citus jautājumus un saņemt sīkāku informāciju var pa tālruni 67898642 darbdienās no 10:00 līdz 17:00.

Aplikācijas noteikumi ir saistoši visiem tās lietotājiem. Autorizējot aplikāciju, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar tiem un apsola tos ievērot. Organizatori patur tiesības mainīt šos noteikumus, bez iepriekšējas saskaņošanas vai izziņošanas.